Pomoc
Pomoc
Powrót

Czy mam pewność, że otrzymam aplikację na każde ogłoszenie?

Podobnie gdy sprzedając samochód lub inny przedmiot przez internet, nie masz nigdy pewności, że ktoś zainteresowany odpowie. Należy pamietać jednak, żeby Twoja oferta pracy była jasno opisana, co pomoże Kandydatowi podjąć decyzję o aplikowaniu na wskazane stanowisko. Pamietaj o uzupełnieiu profilu firmowego, aby pokazać się Kandydatowi z jeszcze lepszej strony.

Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

Zobacz również:

Jaki jest koszt dodawania ogłoszenia?

Publikacja ofert jest zawsze bezpłatna. Podobnie jak wszystkie możliwe opcje typu podbijanie, klonowanie, edycja ogloszeń.

Czym jest promowanie ogłoszeń?

Promowanie ogloszeń to idealny sposób na wyróżnienie oferty sposród innych. Wybierając tę opcję, Twoje ogłoszenie pojawi się na stronie głównej serwisu, w którym zostało opublikowane oraz na górze wyniku z kategoria w danej branży. Dodatkowo zostanie opublikowane w naszych serwisach social media.

Czy mogę przyjmować aplikacje bezpośrednio na mój adres e-mail lub link zewnętrzny?

Publikując ofertę pracy masz możliwość wybrania sposóbu otrzymywania aplikacji. Należy pamietać jednak, że wybierając inną metodę otrzymywania aplikacji Kandydatów niż formularz kontaktowy (podstawowy, rozszerzony), aplikacje nie będą widoczne w Twoim panelu HubRecruiter.

Czy mogę filtrować przysłane aplikacje?

Oczywiście. Niezależnie z jakiego serwisu odpowiedź Kandydata została przysłana, posiadasz jedną listę Kandydatów z możliwością dokładnej fitracji np. wg branży, czy tez własnej oceny Kandydata.

Czy mogę przekierować moją domenę internetową na mój profil?

Tak, i jest to doskonała metoda dla firm chcących posiadać profesjonalną wizytówkę www z listą aktualnych ogłoszeń o pracę i najważniejszymi informacjami o firmie. Panel HubRecruiter umożliwia Tobie bardzo prostą metodę zarządzania treścią i wyglądem Twojej strony profilowej.

Używamy plików cookie, aby analizować ruch na tej stronie i optymalizować ją pod kątem wygody użytkownika.