Pomoc
Pomoc

Witamy w Centrum Pomocy / Oferty Pracy

Oto najczęściej zadawane pytania dotyczące usług HubRecruiter. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

Dodawanie ogłoszeń

Jaki jest limit dodanych ogłoszeń?

W Hbrecruiter dodajesz oferty absolutnie bez limitu, bez znaczenia czy dodajesz ogłoszenia w branży IT czy Media lub Sprzedaż. Dodatkowo masz możliwość promowania wybranych ofert pracy. Dla każdego, bez wyjątku.

Jaki jest koszt dodawania ogłoszenia?

Publikacja ofert jest zawsze bezpłatna. Podobnie jak wszystkie możliwe opcje typu podbijanie, klonowanie, edycja ogloszeń.

Jak dodać ogłoszenie w różnych kategoriach?

Aby dodać ofertę pracy, należy przejść do zakładki "Oferty Pracy" i wybrać jedną z 6 branż: IT, Media, Finanse, HR, Sprzedaż i Marketing. Pojawi się formularz, gdzie w łatwy sposób będziesz mógł uzupełnić dane, które pojawią się jako nowe ogłoszenie na wybranym przez Ciebie portalu.

Gdzie pojawią się dodane ogłoszenia?

Hubrecruiter oferuje publikację Twoich ogłoszeń w serwisach partnerskich dla odpowiednich branż: IT: pracujwit.pl. Sprzedaż: www.pracujwsprzedazy.pl …. Wybierajaac odpowiednią branżę przy dodawaniu ogłoszenia, decydujesz, w którym z serwisów oferta będzie widoczna.

Zarządzanie ogłoszeniami

Czy mogę edytować ogłoszenie?

Tak. Na liście ogłoszeń w zakladce "Oferty Pracy" przy każdym ogłoszeniu znajduje się lista dozwolonych akcji. Możesz wybrać "Edytuj", aby przejść do trybu edycji oferty.

Czy mogę usunąć ogłoszenie?

Tak, jak najbardziej. Na liście ogłoszeń w zakladce "Oferty Pracy" przy każdym ogłoszeniu znajduje się lista dozwolonych akcji. Wybierz "Usuń", aby nieodwracalnie skasować ogłoszenie.

Opcje ogłoszeń

Jakie mam możliwości po dodaniu ogłoszenia?

Dodane ogłoszenie możesz edytować, klonować, podbijać, usuwać, a także aktywować na nowo (dotyczy ofert archiwalnych). W odróżnieniu od konkurencji, są to opcje darmowe.

Status ogłoszeń

Kiedy ogłoszenie wygasa?

Standardowo ogłoszenie aktywne jest przez 40 dni. Po tym czasie ogłoszenie zostanie oznaczane jako archiwalne, lecz wciąż widoczne na wybranej stronie. Po 180 dniach ogłoszenie znika z listy ofert w serwisach branżowych. Masz jednak możliwość aktywowania go ponownie, korzystając z zakładki "Ofert Pracy" w swoim panelu.

Czy ogłoszenie jest automatycznie usuwane?

Nie usuwamy danych wprowadzonych przez Ciebie. Każde ogłoszenie, które dodałeś znajduje się na liście z ofertami pracy w Twoim panelu HubRecruiter. Dodane ogłoszenia, po 180 dniach przestają być emitowane w serwisach branżowych.

Promowanie ofert pracy

Czym jest promowanie ogłoszeń?

Promowanie ogłoszeń to idealny sposób na wyróżnienie oferty sposród innych. Wybierając tę opcję, Twoje ogłoszenie pojawi się na stronie głównej serwisu, w którym zostało opublikowane oraz na górze wyniku z kategoria w danej branży. Dodatkowo zostanie opublikowane w naszych serwisach social media.

Jak często mogę promować ogłoszenie?

Masz możliwość promowania 2 ofert pracy co 30 dni. Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na zwiększeniu liczby promowanych ofert.

Jak promować ogłoszenie?

Na liście z ogłoszeniami w zakladce "Oferty pracy" widzisz symbol gwiazdki. Nacisnij go i potwierdź, a ogłoszenie zostanie oznaczone jako promowane.

Czy mogę dokupić większą liczbę promowanych ofert?

W obecnej chwili oferujemy promowanie dwóch ofert pracy miesięcznie. Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na zwiększeniu liczby promowanych ofert.

Formularze aplikacyjne

Czym są formularze aplikacyjne?

Po dodaniu ogłoszenia, masz możliwość wyboru formularza, za pośrednictwem którego aplikujący Kandydat odpowie na Twoją ofertę. Na dzień dzisiejszy są dwa rodzaje formularzy: posdtawowy i rozszerzony zawierający więcej obowiązkowych pól do wypełnienia przez Kandydata.

Czy mogę przyjmować aplikacje bezpośrednio na mój adres e-mail lub link zewnętrzny?

Publikując ofertę pracy masz możliwość wybrania sposóbu otrzymywania aplikacji. Należy pamietać jednak, że wybierając inną metodę otrzymywania aplikacji Kandydatów niż formularz kontaktowy (podstawowy, rozszerzony), aplikacje nie będą widoczne w Twoim panelu HubRecruiter.

Czy mogę stworzyć własny formularz aplikacyjny?

Już niedługo uruchomimy specjalny kreator pozwalający na samodzielne budowanie pytań dla Kandydata. Pracujemy nad tym 🙂

Używamy plików cookie, aby analizować ruch na tej stronie i optymalizować ją pod kątem wygody użytkownika.