Pomoc
Pomoc

Witamy w Centrum Pomocy / Profil firmowy

Oto najczęściej zadawane pytania dotyczące usług HubRecruiter. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

Dane profilu

Czym jest profil?

Profil jest jedną z darmowych funkcjonalności, którą otrzymujesz aktywując konto w HubRecruiter. Dzięki profilowi budujesz profesjonalną wizytówkę swojej firmy, zawierającą wprowadzone przez Ciebie podstawowe dane i aktualne ogłoszenia o pracę.

Gdzie uzupełnić dane?

Dodawanie danych do profilu działa intuicyjnie. Wystawrczy, że uzupełnisz dane w formularzu ustawień konta, a informacje o firmie znajdą się bezprośrednio na stronie Twojego Profilu.

Czy wszystkie informacje są obowiązkowe?

Poza nazwą firmy, podanie danych jest dobrowolne. Należy jednak pamietać, że profil jest wizytówką Twojej firmy, która będzie odwiedzał potencjalny Kandydat do pracy. Wypełnienie wszystkich informacji sprawi, ze Twój profil będzie atrakcyjniejszy dla każdego odwiedzającego i odpowie na podstawowe pytania każdemu, kto odwiedzi Twój profil.

Widoczność publiczna profilu

Czy wprowadzone dane są widoczne dla innych?

Poza nazwą firmy, podanie danych jest dobrowolne. Należy jednak pamietac, ze profil jest wizitowka twojej firmy, która odwiedza potencjalny kandydat do pracy. Wypelnienie wszystkich informacji sprawi, ze twoj profil będzie atrakcyjny dla kazdego odwiedzajacego i odpowie na podstawowe pytania kazdemu, kto odwiedzi twój profil.

Branding

Rozmiary logo i bannera

Rozmiar logo jest dowolny, nie mniejszy niż 200px szerokości, aby zachować optymalną jakość grafiki. Natomiast preferowane rozmiary bannera to 1500x500px lub większe. Akceptowalne rozszerzenia to JPG, PNG, GIF.

Gdzie pojawi się moja grafika?

Logo jest avatarem, ukazującym się przy każdej Twojej ofercie pracy oraz w Twoim profilu firmowym. Banner natomiast identyfikuje się ze stylem Twojej firmy, na stronie profilowej emitowany jest ze specjalna nakładka graficzna.

Jak dodać logo?

Logo i banner możesz dodać na stronie panelu w zakladce "Logo i Banner" w ustawieniach konta.

Adres profilu

Jak ustalić adres URL profilu?

Jednym z podstawowych ustawień konta jest określenie adresu www Twojego profilu. W bardzo prosty sposób możesz wpisać dowolną nazwę, która pojawi się w domenie hubrecruiter.pl.

Czy mogę zmienić adres profilu?

Tak, jednak ze wzgledów technicznych nazwa Twojego profilu nie może być zmieniana częsciej niż co 24h.

Czy mogę przekierować moją domenę internetową na mój profil?

Tak, i jest to doskonała metoda dla firm chcących posiadać profesjonalną wizytówkę www z listą aktualnych ogłoszeń o pracę i najważniejszymi informacjami o firmie. Panel HubRecruiter umożliwia Tobie bardzo prostą metodę zarządzania treścią i wyglądem Twojej strony profilowej

Zmiana danych

Czy mogę zmienić dane po publikacji profilu?

Oczywiście. W dowolnym momencie możesz edytować dane konta. Przejdź do zakladki "Ustawienia konta".

Używamy plików cookie, aby analizować ruch na tej stronie i optymalizować ją pod kątem wygody użytkownika.